Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014 eBook

Fatimma.cz Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

ISBN: 9788073454081

POPIS
Podobně jako v loňském roce byl vyvrcholením ediční řady Současná diabetologie titul věnovaný aktuálnímu stavu perorální léčby DM, v roce 2014 je podobný titul věnován injekční léčbě DM, přesněji s důrazem na injekční léčbu DM2. Prof. Perušičová seznamuje čtenáře (především z řad diabetologů) se všemi praktickými aspekty léčby inzulinem a jeho analogy, stejně jako inkretinovými mimetiky, a to ve zcela aktuálním pohledu roku 2014. Knižní řada prof. Perušičové je známá tím, že je přesně cílena pro potřeby zejména ambulantních diabetologů, proto jako třetí oddíl – navazující na kapitoly věnované inzulinové a inkretinové léčbě – autorka zařadila ještě kapitoly seznamující čtenáře s novinkami v léčbě metforminem, který je vždy základním pilířem léčby DM2, a s nímž je nejčastěji injekční léčba kombinována.
STÁHNOUT ČÍST
Novinky v léčbě diabetu - Zdraví.Euro.cz
Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:
Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem ...
Kniha Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem/2014 iba za 8,52 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY