Mezi dvěma Kimy eBook

Fatimma.cz Mezi dvěma Kimy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mezi dvěma Kimy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mezi dvěma Kimy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Mezi dvěma Kimy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,62 MB

ISBN: 9788074222600

POPIS
Málokomu se podaří pobývat v Severní Koreji, aniž by vedle sebe měl všudypřítomného průvodce a byl pod neustálým dohledem. Koreanistce Nině Špitálníkové se to povedlo v životě hned dvakrát. Jako jedna z mála na světě se zúčastnila studijních pobytů na Kim Il-songově univerzitě za vlády obou posledních vůdců Kim Čong-ila a Kim Čong-una. Co obnášelo studium v jednom z nejtužších diktátorských režimů na světě? Jak vypadá bezprostřední severokorejská realita? Jak se režim změnil během pár měsíců po převzetí moci Kim Čong-unem? Autorka se v textu snaží nalézt odpovědi na tyto i mnohé další související otázky a na základě osobní zkušenosti přináší vhled do segmentu severokorejského života.
STÁHNOUT ČÍST
Nina Špitálníková - iDNES.cz
Mezi dvěma Kimy. Nina Špitálníková. Málokomu se podaří pobývat v Severní Koreji, aniž by vedle sebe měl všudypřítomného průvodce a byl pod neustálým dohledem.
Mezi dvěma Kimy - Nina Špitálníková | Kniha na Alza.cz
Mezi dvěma Kimy. Akce již skončila. Vystudovala koreanistiku a do země s nejtvrdší diktaturou současnosti se dostala hned dvakrát. Nina Špitálníková o svých zážitcích i zkušenostech, které by radši neměla, napsala knihu. Vypráví v ní nejen o tom, jak studovala na severokorejské univerzitě, jak ji zatkli kvůli ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY