Profesionální image eBook

Fatimma.cz Profesionální image Image

INFORMACE

Profesionální image je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nancy Nix-Rice. Přečtěte si s námi knihu Profesionální image na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Profesionální image.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,42 MB

ISBN: 8025110575

POPIS
Hledáte si nové zaměstnání? Chcete zlepšit své postavení nebo chcete dosáhnout zvýšení platu v současném zaměstnání? Blíží se důležitá prezentace? Zlepšuje váš vzhled vaše vyhlídky nebo je zničí ještě předtím, než vůbec začnete mluvit? Nezáleží na tom, jak jste chytří, horliví nebo jak tvrdě pracujete – pokud nevypadáte skvěle - v dnešním obchodním světě neuspějete. Váš vzhled je více než souborem oblečení, doplňků a vhodné úpravy – ve skutečnosti je to vaše osobní logo. Autorky poskytují nezbytné rady pro vytvoření a přizpůsobení vašeho profesionálního šatníku pro každý den a každou důležitou obchodní situaci. Kniha vám zodpoví ty nejnaléhavější otázky, jako například: * Jaký je nejvhodnější vzhled pro nepříjemný pohovor? * Jakým způsobem mám určit, v kterých barvách zazářím? * Jak můžu vybrat styly a střihy, které budou lichotit typu mého těla? * Jak mi volba vysoce kvalitního oblečení může ušetřit peníze? * Jaké oblečení je příliš ležérní pro "neformální pátky"? Toto vydání bylo aktualizováno a obsahuje nové kapitoly věnované lidem silnější postavy. V českém vydání jsme používali odborné termíny, které jsou zažité u českých odborníků i veřejnosti. Ať už hodláte udělat kariéru v jakémkoliv oboru, nemůžete si dovolit nepřečíst tuto knihu.
STÁHNOUT ČÍST
Beautiful Free Images & Pictures | Unsplash
Professional Image. Welcome to Mercy Health. Welcome to Mercy Health's Professional image website. Here, you can view our professional image standards and order your apparel. Please choose your job family below.
Beautiful Free Images & Pictures | Unsplash
A professional appearance sets you apart from coworkers who are less concerned about projecting a successful, professional image. Here are guidelines for business casual dress and business casual dress in a manufacturing work environment. These dress code guidelines will serve you well in any workplace that espouses today's casual environment.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY