Smilujse eBook

Fatimma.cz Smilujse Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smilujse! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smilujse a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Smilujse.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,58 MB

ISBN: 9788071974253

POPIS
Volstov a Ke-Han spolu vedou už víc než sto let válku. Volstov však má jednu obrovskou výhodu - dračí sbor, nesourodou bandu mladých mužů, kteří nikam jinam nezapadnou, ale kteří se zalíbili drakům. Volstovští draci jsou výtvorem lidských rukou, avšak pohání je magie. Jejich noční nálety zřejmě pomáhají vleklou válku vyhrát a konečné vítězství se blíží. Jenomže Ke-Hanové nezahálejí a volstovští mágové začnou najednou hromadně podléhat jakési neznámé nemoci a draci se chovají podivně. Co přesně způsobilo tuto změnu ve válce? A lze ještě Volstov zachránit před konečnou porážkou? Hlavní hrdinové - markrabě-mág, jeho učedník, letec dračího sboru a student z Verzity - budou muset spojit síly, aby jejich milovaná vlast neskončila v rukou ke-hanských nepřátel.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Smilujse - ManagementMania
Kniha Smilujse na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Smilujse od ostatních uživatelů. Nakupujte Fantasy, sci-fi, horory...
Smilujse - ManagementMania.com
Informace / Anotace ke knize: Smilujse Volstov a Ke-Han spolu vedou už víc než sto let válku. Volstov však má jednu obrovskou výhodu - dračí sbor, nesourodou bandu mladých mužů, kteří nikam jinam nezapadnou, ale kteří se zalíbili drakům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY