Smiech na lane eBook

Fatimma.cz Smiech na lane Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smiech na lane! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smiech na lane a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Smiech na lane.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

ISBN: 9788096799732

POPIS
Smiech na lane je na prvý pohľad zbierkou karikatúr a príbehov - najmä z horolezeckého prostredia, ale pozorný čitateľ zistí, že autor mu poskytuje viac, než len prchavé pobavenie. Bajov humor inšpirovaný strádaniami a radosťami horolezcov je spôsobom ako nazerať na svet, ako si užívať jeho veselšie stránky, či naopak, ako sa vyrovnávať s trápeniami, ktoré život prináša.
STÁHNOUT ČÍST
Smiech na lane - Ivan Bajo - kniha | knihynahory.cz
Novinky na SvětOutdooru. SOUTĚŽ: Vyhraj praktické vychytávky na hory od Český ráj outdoor. Zkus štěstí v soutěži a vyhraj vychytávky do hor: trekové ponožky, univerzální šátek a nůž Opinel. S Honzou Trávníčkem (nejen) na osmitisícovky: květnové online besedy.
Kniha: Smiech na lane (Ivan Bajo)(Ivan Bajo) za 9,90€ | Gorila
Již páté vydání legendární knížky plné svérázného horolezeckého humoru Smiech na lane je na především sbírkou příběhů a karikatur z horolezeckého prostředí, ale pozorný čtenář sám zjistí, že autorovi příbehy mají určitou hloubku a přesah. Autorův humor je inspirovaný radostmi a strastmi horolezc, jejich ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY