Freddie Mercury eBook

Fatimma.cz Freddie Mercury Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Freddie Mercury! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Freddie Mercury a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Freddie Mercury.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

ISBN: 9788072078196

POPIS
Životopis jednoho z největších rockových excentriků, který se proslavil jako frontman legendárních Queen a neméně úspěšný byl i ve své sólové kariéře. Přestože v roce 1991 zemřel na AIDS, skladby jako Bohemian Rhapsody, Another One Bites the Dust, We are the Champions, We Will Rock You nebo The Show Must Go On s ním zůstávají spjaty navěky. Autor, francouzský spisovatel a publicista, se pokouší nahlédnout za závoj mýtů, jimiž je Freddieho osobnost opředena, aby na světlo vynesl nejedno doposud skryté tajemství.
STÁHNOUT ČÍST
Freddie Mercury Solo - YouTube
162 videos Play all Live Aid 1985 Complete (few acts missing) TheGorillah Queen Days Of Our Lives Documentary (1) - Duration: 59:33. MsMercuryrising 1,446,243 views
Freddie Mercury - Wikipedia
September 5, 2010 saw The Mercury Phoenix Trust launch 'Freddie For A Day', a major annual initiative designed to celebrate Freddie's life each year on his birthday and to support the on-going work of the Trust. The project encourages fans to dress as Freddie for a day and in doing so raise funds for MPT through sponsorship.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY