Černá záda času eBook

Fatimma.cz Černá záda času Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Černá záda času! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Černá záda času a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Černá záda času.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 9788073816506

POPIS
Fikce z románu Všechny duše vstupují do spisovatelovy reality, osoby se chovají jako postavy románu. Všechny duše uvedly do chodu vskrytu dřímající svět, který se odehrává za „černými zády času“, kam většinou nevidíme. Do tohoto světa se vejde vše, nepředstavitelné události i ty, které přináší osud, dobrodružství i neštěstí, zbloudilá kulka v Mexiku i kletba vyřčená v Havaně, žoldácký pilot, kterého smrt dosud míjela, i vzpomínky vypravěče, tím tajemnějšího, čím více uvažuje a vypráví.
STÁHNOUT ČÍST
Černá záda času - Marías Javier - knihkupectví Beletrie.eu
Černá záda času kniha od: ... Všechno, co bylo, i všechno, co je možné, přebývá na nejistém místě kdesi na rubu času, na jeho černých zádech, a chce to být vyprávěno, myslí si Javier Marías a vypráví to tak, že vše proměňuje v úžasný souvislý tok neskutečné skutečnosti a skutečné neskutečnosti: je to ...
Cerna zada casu | Sleviste.cz
Černá záda času. Kdo napsal knihu Černá záda času? Autorem je Javier Marías. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY