Odpovědi bez konce eBook

Fatimma.cz Odpovědi bez konce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odpovědi bez konce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odpovědi bez konce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Odpovědi bez konce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,61 MB

ISBN: 8072622196

POPIS
Čtení sloupků profesora Cyrila Höschla je jako pohlazení po duši. Řeknete si, že to by přece mělo být u „dušezpytce" normální. Mělo, ale nebývá. Ne nadarmo se traduje, že: „Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí!" Sama profese psychiatra k tomu nedává pomazání. Teprve když se sejde schopnost nadhledu a přesných formulací s darem srozumitelnosti, člověčenstvím a pochopením pro lidské slabůstky, svébytným humorem a metodou trefných příkladů ze života, může vzniknout dílko, které osvětlí ledacos z dění kolem nás a přitom nementoruje, ale poučí, pobaví a potěší. A to je právě případ Odpovědí bez konce. Vybral a do knižní podoby je sestavil sám autor převážně tak, jak vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex. Polemizovat by se dalo snad jenom se samotným názvem. Odpovědi totiž konce mají, a patřičně vypointované!
STÁHNOUT ČÍST
Odpovědi bez konce - knihy.cz
Všechny informace o produktu Kniha Odpovědi bez konce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Odpovědi bez konce. Odpovědi bez konce od 118 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Odpovědi bez konce aneb Sloupky z Reflex — Academia
A to je právě případ Odpovědí bez konce. Vybral a do knižní podoby je sestavil sám autor převážně tak, jak vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex. Polemizovat by se dalo snad jenom se samotným názvem. Odpovědi totiž konce mají, a patřičně vypointované! Sdílet 0
SOUVISEJÍCÍ KNIHY