Rolling Stones eBook

Fatimma.cz Rolling Stones Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rolling Stones! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rolling Stones a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Rolling Stones.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,90 MB

ISBN: 9788025603802

POPIS
Ilustrovaná biografie přináší čtenářům celý příběh této výjimečné skupiny doprovázený jedinečnými fotografiemi z mimořádného archivu britského deníku Daily Mail. Když do Velké Británie dorazil rokenrol, petice mladíků z Londýna si usmyslela, že udelá porádnou díru do sveta populární hudby. Po raketovém vzestupu Beatles a následném rozmachu liverpoolské beatové scény se Rolling Stones odvážně vydali po cestě zemitého rokenrolu postaveného na bluesových základech, ostře kontrastujícího s liverpoolským mersey-beatem. Skupina zakrátko upadla do nepřízně státního zřízení, protože se často dostávala do křížku se zákonem a provokovala divokým projevem, a tím si úspěšně (a s obrovským nadšením) budovala pověst "zlých hochů". Hudba Rolling Stones byla odjakživa bezprostřední a průkopnická, ale zároveň se dokázala přizpůsobit potřebám doby. Za posledních čtyřicet let se po celém světě prodalo přes dvě stě milionů jejich alb a v roce 2004 je časopis Rolling Stone zařadil na čtvrté místo v kategorii "100 nejvýznamnějších umělců všech dob". Jejich cesta od rebelie k uznání pokračuje stále dál. Manažer Rolling Stones jednou prohlásil: "Rolling Stones, to není jenom kapela - to je způsob života!"
STÁHNOUT ČÍST
The Rolling Stones - Wikipedia, la enciclopedia libre
Gered Mankowitz: The Rolling Stones - Out of Their Heads. Photographs 1965-67 and 1982, ISBN 3-89602-664-X; Booth, Stanley, The True Adventures of the Rolling Stones, Chicago Review Press (2000), ISBN 1-55652-400-5 (also published as Dance with the Devil: The Rolling Stones and Their Times, Random House (1984), ISBN -394-53488-3)
Rolling Stone Italia | Tutte le notizie di RollingStone.it
The Rolling Stones [ð ə ˈ ɹ ə ʊ l ɪ ŋ s t ə ʊ n z] [1] ( les pierres qui roulent) est un groupe rock britannique originaire de Londres, en Angleterre.. Il est formé en 1962 par le guitariste et leader original Brian Jones, le pianiste Ian Stewart, le chanteur Mick Jagger et le guitariste Keith Richards.Le bassiste Bill Wyman et le batteur Charlie Watts les rejoignent ensuite et ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY