Analogové soustavy eBook

Fatimma.cz Analogové soustavy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Analogové soustavy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Analogové soustavy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Analogové soustavy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,64 MB

ISBN: 9788073004903

POPIS
Publikace prezentuje některé poznatky z obsáhlé oblasti analogových soustav, které v poslední době prodělávají rozvoj. Z toho důvodu ani nemůže podat úplný přehled a není ani přesným návodem k použití.Text je rozdělen do tří celků.V prvním jsou vysvětleny základní vlastnosti obvodů v proudovém módu a řešení jednoduchých obvodů s nimi.Druhá část je úvodem do problematiky elektrických filtrů, jsou uvedeny principy jak LC, aktivních RC (ARC) a číslicových filtrů, tak filtrů se spínanými kapacitory a proudy. Třetí část pak pojednává o některých aplikacích smyčky fázového závěsu.Protože pro pochopení činnosti obvodu jsou vhodné heuristické metody analýzy, vycházející z Ohmova a obou Kirchhoffových zákonů (neboť z nich plyne princip činnosti) zatímco pro analýzu složitějších obvodů jsou vhodné metody algoritmické (které vedou k cíli mnohem snadněji, nežli aplikace základních zákonů, poskytujících soustavu rovnic v takovýchto případech nepřehlednou), jsou vždy u složitějších obvodů (s proudovými konvejory a transimpedančními operačními zesilovači, se spínanými proudy a spínanými kapacitory) nejprve vysvětleny elementární části heuristicky (tedy užitím Ohmova a Kirchhoffových zákonů), jimiž je odvozen maticový zápis s tím, že obvody složitější se řeší již algoritmicky těmito maticemi. V části pojednávající o filtrech jsou kromě obecných principů uvedeny i základní metody návrhu filtrů LC, ARC, SC, SI a číslicových filtrů, některé jsoudemonstrovány vyřešenými příklady.
STÁHNOUT ČÍST
Analog Tape - ReVox servis
Analogové soustavy Autor: Bohumil Brtník. Kniha prezentuje některé poznatky z oblasti analogových soustav. Vysvětluje základní vlastnosti obvodů v proudovém módu, uvádí do problematiky elektrických filtrů, pojednává o Dostupnost ...
BAZAR CZ, BAZOŠ ( Repro soustavy ) sbazar 2
Od firmy ReVox přijímám do servisu veškerý sortiment. Opravuji, repasuji a seřizuji tedy všechny kotoučové a kazetové magnetofony ReVox, zesilovače a předzesilovače ReVox, analogové tunery a receivery ReVox, gramofony ReVox, CD přehrávače ReVox atd. Výjimku tvoří pouze reproduktorové soustavy a sluchátka. Ty neopravuji.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY