Jak se zbavit stresu eBook

Fatimma.cz Jak se zbavit stresu Image

INFORMACE

Jak se zbavit stresu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Přečtěte si s námi knihu Jak se zbavit stresu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Jak se zbavit stresu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,63 MB

ISBN: 8071697583

POPIS
Autor objasňuje některé příčiny špatného vnímání a hodnocení sebe sama i druhých lidí, uvádí nejosvědčenější pozitivní psychologické postupy řešení zátěžových situací, včetně relaxačních technik. Čtenář by měl získat informace a osvojit si postupy, jež mu umožní nebát se předčasně problémů a těžkostí a zvládnout i stresové situace s nadhledem a realisticky. Váš znovuzískaný nadhled a pozitivní přístup k životu pomohou nejen vám, ale ocení je i vaše okolí.
STÁHNOUT ČÍST
Jak zbavit or stresu - vše o tématu - Blesk
Jak se zbavit stresu. Níže najdeš 13 způsobů jak se zbavit stresu, které jsou ty nejúčinnější a fungují ihned. Je na tobě, který způsob si vybereš, ale doporučuji zkusit všechny a nebo jejich kombinaci a najít si svého favorita na zmírnění stresu.
Jak se zbavit stresu (13 způsobů které fungují ihned ...
Úvodní stránka Wellness Jak se během 2 minut zbavit stresu. ... Jak postupovat, chceme-li dosáhnout rychlého uvolnění stresu: Do každé ruky uchopíme dva ořechy a opatrným pohybem dlaně je uvedeme do krouživého pohybu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY