Bavíme se s piráty eBook

Fatimma.cz Bavíme se s piráty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bavíme se s piráty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bavíme se s piráty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Bavíme se s piráty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

ISBN: 9788073216276

POPIS
Staň se na chvíli opravdovým pirátem a procestuj s pirátem Rudovousem a jeho kumpány celý svět! Při hledání rozdílů se můžeš naučit tajnou abecedu. Čeká na tebe spousta her a hádanek.Tak zvednout kotvy, vyplouváme!Sešit je určen pro děti školního věku, obsahuje samolepky.
STÁHNOUT ČÍST
Bavíme se sportem
Pavel Novotný (ODS) je v poslední době v jednom kole. Hájí nápad na památník padlým vlasovcům a vede svou vlastní „válku s Rusy". Našel si však čas i na zábavu a vyrazil na pozvání Dominika Feriho na vánoční večírek TOP 09 do Sněmovny, odkud byl „unesen" mezi Piráty. Večer se tak fotil i s Jakubem Michálkem, zatímco v pátek přijal v Řeporyjích Miroslava ...
Hrajeme si na piráty - VašeDěti.cz
Hra na piráty patří mezi oblíbená témata u dětí. A protože slavíme Pirátský den na VD, pojďte si s dětmi hrát… Nejdříve je třeba se jako pirát obléknout. Nic složitého to není. V tomto videu najdete jednoduchý návod, jak se s dětmi skvěle „vyšperkovat" jako skutečný pirát! Typický pirát má typické oblečení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY