Začínáme včelařit eBook

Fatimma.cz Začínáme včelařit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Začínáme včelařit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Začínáme včelařit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Začínáme včelařit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,93 MB

ISBN: 9788024748573

POPIS
Když se řekne „pilná jako včelička“, mnohdy si ani neumíme představit, co taková včelka během svého krátkého života stihne. Kvůli jednou kilogramu medu nalétá tisíce kilometrů. Ani v úlu nezahálí – čistí své obydlí, neustále krmí svou matku, aby mohla klást vajíčka, pečuje o včelí plod, staví si s geometrickou přesností své voskové buňky a střeží česno před cizími narušiteli. Fascinující dělba práce ve včelstvu uhranula už mnohé z nás. I proto se včelaření stalo pro značnou část lidí celoživotní náplní a láskou zároveň. Zájmovým včelařem se ale můžeme stát v každém věku. Těm, kdo by si chtěli tohoto příjemného a zdravého koníčka osvojit, nabízí tato knížka kompletní informace, které pro začátek potřebují. Zájemce o chov včel zde najde mnoho rad a návodů, jichž může využít v praxi. Kniha z pera dlouholetého praktického včelaře popisuje srozumitelným způsobem vše, co by měl začátečník vědět o včelách, různých typech úlů, rámkových mírách či potřebném technickém vybavení, aby krok za krokem mohl dospět k vlastnímu zdravému včelstvu a k první ochutnávce vlastního medu. Důraz je kladen na správné ošetřování včelstev v průběhu celého roku, aby byla schopna čelit závažným včelím nemocem (varroáza, mor včelího plodu), které dosud není možné zcela zvládnout léčivy.
STÁHNOUT ČÍST
Začínáme včelařit - Jaromír Klanica, Nikola Klanicová, Jan ...
CPress ZAČÍNÁME VČELAŘIT. Tento laskavý průvodce vás provede včelařským kalendářním rokem, seznámí nejen s povinnostmi včelaře, ale i s radostmi, které nám život se včelami dá. Naučíte se včelám přichystat domov, krmit je a st...
Začínáme včelařit - Libor Hanousek | Databáze knih
RE: Začínáme včelařit s ŠPV Krásný den přeji, před dvěma dny jsem si přivezl domu 5 oddělků na 10-11 rámcích každý. Jsou na 39x24 , podstavil jsem je nástavky o 10ti rámcích 39x17(chci zkusit včelařit na této míře) bez mezistěn jen natavené proužky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY