Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství eBook

Fatimma.cz Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,77 MB

ISBN: 8072072129

POPIS
Současnost charakterizuje mj. zvýšený zájem o staré cesty, temné a nebezpečné, které překračují hranice racionality a vedou do samého středu člověka. Po staletí byly tyto "cesty jedů" skryty a putování po nich si bylo nutno vybojovat. Dnes jsou k dispozici všem a lidé i společnost si z nich vybírají především ty, které rezonují s touhou být dobrým a nevystavovat se nebezpečím. V úžasném propletenci věd, znalostí, alchymistických a šamanských zkušeností autor putuje mezisnem a skutečností hrou rostlin, lidSoučasnost charakterizuje mj. zvýšený zájem o staré cesty, temné a nebezpečné, které
STÁHNOUT ČÍST
matrace blackberry parfait - navijarnamotoru.cz
Léčení nemocí - v tomto oddílu naleznete publikace, které se zabývají konkrétními chorobami nebo jsou zde slovníkové příručky většího rozsahu, často zaměřené na alternativní terapii nebo její kombinaci s oficiální medicínou.
Knihy pharmako poeia cili jedovarnictvi aneb moc rostlin ...
Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a… Ohodnotit » Doporučit známemu » Pharmako/Poeia - moc rostlin, jedy a bylinářství Dale Pendell. Běžná cena:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY