Procitnutí eBook

Fatimma.cz Procitnutí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Procitnutí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Procitnutí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Procitnutí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

ISBN: 9788024927848

POPIS
Madeleine Hunterová je úspěšnou moderátorkou televizních zpráv a její manžel Jack působí jako prezidentův poradce v Bílém domě. Na první pohled tvoří dokonalý pár. Jack Madeleine pomohl najít nové sebevědomí, které ztratila v prvním manželství. Ale ani nové soužití není bez chyby. Jack ji sice zahrnuje přepychem, ale nenápadně ji i ponižuje, ovládá její myšlení a chování. Za jeho láskyplností se skrývá jediné: touha vlastnit ji celou. Madeleine si postupně uvědomuje, že je na něm zcela závislá. Ve sdružení na pomoc týraným ženám se seznámí s Billem, který ji přiměje, aby své manželské problémy řešila. Pomocnou ruku nabídne i dcera Zizzi. Najde však Madeleine odvahu získat zpět svou nezávislost?
STÁHNOUT ČÍST
Jet: Procitnutí - Russell Blake | Databáze knih
Přečtěte si o tématu Procitnutí. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Procitnutí, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Procitnutí.
Procitnutí - Blog iDNES.cz
Procitnutí Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Patrick Brodie je muž, který ví, co chce. A také toho umí dosáhnout. Za každou cenu. Netrvá dlouho, a stane se živoucí legendou londýnského podsvětí. Muži se ho bojí, ženy mu nadbíhají.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY