Léčba MUDr. Pivrncem eBook

Fatimma.cz Léčba MUDr. Pivrncem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčba MUDr. Pivrncem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčba MUDr. Pivrncem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Léčba MUDr. Pivrncem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,42 MB

ISBN: 9788090475304

POPIS
Autorská knížka Léčba MUDr. Pivrncem z tematické řady, kde hlavní postavou kreslených vtipů Petra Urbana je opět Ruda Pivrnec, který se se svým specifickým nadáním a přístupem k dané věci tentokrát ocitl mezi doktory.Lékařské téma se dotýká každého, proč se tedy na zdravotnictví nepodívat s humorem, proto bude autor a hlavní hrdina ve svých, zcela nových vtipech léčit a uzdravovat všechny ty, kdož mají v těžké době starosti a trápení, takže se chtějí pobavit a zasmát.
STÁHNOUT ČÍST
Léčba MUDr. Pivrncem od 4,78 € - Heureka.sk
O čem je kniha Léčba MUDr. Pivrncem? Autorská knížka Léčba MUDr. Pivrncem z tematické řady, kde hlavní postavou kreslených vtipů Petra Urbana je opět Ruda Pivrnec, který se se svým specifickým nadáním a přístupem k dané věci tentokrát ocitl mezi doktory.
Léčba MUDr. Pivrncem - prezentace.sikila.cz
Kupte knihu Léčba MUDr. Pivrncem od Petr Urban na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY