Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788073583125

POPIS
Novinkou oproti 1. dílu Nové literatury je celobarevné provedení pracovního sešitu a využití barev pro odlišení funkce úloh, takže se můžete už na první pohled podle barvy rozhodnout, které úlohy ve které třídě plnit.Červeně jsou označeny úlohy zaměřené na faktografické údaje. Obvykle mají oporu v učebnici, případně v menší míře vyžadují dohledání informací v externích zdrojích.Modré úlohy ověřují znalost literárněvědných pojmů bez jejich aplikace na konkrétní text. Zaměřují se na nové pojmy dané kapitoly, ale i na opakování starších pojmů souvisejících s dílem daného autora.Žluté úlohy pracují s konkrétním výňatkem z díla. Část úloh je zaměřena na porozumění obsahu textu, část na analýzu textu (využívá se mj. kategorií z ústní zkoušky společné části maturitní zkoušky, například zasazení výňatku do kontextu díla; čas, prostor, postavy, umělecké prostředky). Tyto úlohy jsou zaměřeny na aplikaci dovedností.Podle potřeb konkrétní třídy a vyspělosti žáků tak můžete například zadat červené a modré úlohy za domácí úlohy a společně ve třídě vypracovat jen žluté úlohy, případně některou z barev zcela vynechat.
STÁHNOUT ČÍST
Nová literatura pro střední školy 2 Pracovní sešit | Knihy ...
Literatura v kostce pro střední školy . Titul: Literatura v kostce pro střední školy Autor: Sochrová Marie EAN: 9788072003327 ISBN: 80-7200-332-1 Nakladatel: Fragment Rok vydání: 2002 Vazba: Vázaný Váha: 200 g Literatura v kostce pro střední školy - Sochrová Marie Průvodce světovou a českou literaturou, shrnující látku, probíranou na středních školách.
Literatura pro 2. ročník středních škol - Polášková T ...
Nová literatura pro střední školy 2 - Pracovní sešit. autor neuveden. Info: Taktik, 2019 (1.) - brož., 112 str. EAN: 9788075631077 ISBN: 978-80-7563-107-7. Hodnocení: 0 hodnocení Nová literatura pro střední školy 2 - Pracovní sešit 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY