Moje první slova: Dům eBook

Fatimma.cz Moje první slova: Dům Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moje první slova: Dům! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moje první slova: Dům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Moje první slova: Dům.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

ISBN: 9788076390102

POPIS
Tato krásně ilustrovaná kniha vaše děti naučí první slovíčka týkající se domu díky skrytým okénkům v různých místnostech - v obývacím pokoji, v kuchyni, v koupelně - a na zahradě. Pestré aktivity, jako je tvoření dvojic, uspořádávání písmen, objevování siluet či přiřazování slov k obrázkům, budou vaše děti bavit. Navíc se prostřednictvím textů v okénkách naučí první pojmy a fráze. Vrhněte se s námi do učení!
STÁHNOUT ČÍST
Moje prvni slova obrazkovy slovnik | Sleviste.cz
Obrázkový slovník Moje první slova se nejmenším dětem líbí, protože je plný rozmanitých a pestrých ilustrací. Děti můžou k obrázkům přiřazovat názvy a také si prohlížet písmenka pod nimi. Jednoho dne jim to pomůže naučit se číst.
Moje první výpravy - Slova v obrázcích 3 - BambinoLÜK ...
Slovart Moje první slova (978-80-7529-597-2) Obrázkový slovník Moje první slova se nejmenším dětem líbí, protože je plný rozmanitých a pestrých ilustrací.Děti můžou k obrázkům přiřazovat názvy a také si prohlížet písmenka pod nimi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY