Grafika eBook

Fatimma.cz Grafika Image

INFORMACE

Grafika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Hodonský. Přečtěte si s námi knihu Grafika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Grafika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,45 MB

ISBN: 9788086587424

POPIS
Obsáhlá monografie představuje dosavadní tvorbu významného malíře tvořícího v mezích současné abstrakce, Františka Hodonského (1945). Tento významný autor a laureát ceny Vladimíra Boudníka (2010) se po celý život zabýval mimo malbu a pedagogickou činnost i grafickou tvorbou - linorytem, dřevorytem, litografií ad. technikami. Kniha, která tento pól jeho umění představuje, je tak díky textům Jaroslava Vanči nejen skvělým vhledem do autorovy tvorby, ale také důležitou příručkou pro každého sběratele či milovníka jeho díla - obsahuje totiž i soupis Hodonského děl s důležitým fotografickým doprovodem.
STÁHNOUT ČÍST
Počítačová grafika - Wikipedie
Grafika. Mezi nejznámější a nejrozšířenější formáty (přípony) grafických souborů patří .jpg a .gif.Umí je zobrazit všechny rozšířené aktuální webové prohlížeče (Microsoft Internet explorer, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera a další).
Počítačová grafika - Informatika - Google Sites
Vektorová grafika. Vektorová grafika pracuje s geometrickými útvary, jako jsou křivky a polygony. Velkou výhodou je, že při libovolném zvětšení obrázku se nezhoršuje jeho kvalita. Vektorová grafika se nejčastěji používá na objekty, u kterých je potřeba často měnit jejich velikosti, například loga, plakáty a billboardy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY