Hrabě Monte Christo eBook

Fatimma.cz Hrabě Monte Christo Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hrabě Monte Christo! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hrabě Monte Christo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hrabě Monte Christo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,23 MB

ISBN: 9788073907143

POPIS
Osudovou souhrou nepříjemných náhod je mladý lodní důstojník Edmond Dantes bez soudu uvězněn v krutém žaláři tvrze If. Po čtrnácti letech zoufalství a beznaděje, mu zabliká světélko naděje. Po smrti jediného přítele abbého Farii se převlečený do jeho rubáše nechá hodit do moře. Útěk se podaří a Dantes naplánuje pomstu všem, kteří mu ublížili. Hrabě Monte Cristo je spolu se Třemi mušketýry jednou z nejvýznamnějších a nejznámějších Dumasových knih, ve které autor mistrovsky vylíčil barvitou historii Francie první poloviny devatenáctého století a zároveň kriticky poukázal na nešvary tehdejší společnosti, které jsou od těch dnešních téměř k nerozeznání.
STÁHNOUT ČÍST
Matyáš Sandorf (Nový hrabě Monte Christo) - Jules Verne ...
Všechny informace o produktu Film Hrabě Monte Christo - komplet pošetka DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hrabě Monte Christo - komplet pošetka DVD.
Hrabě Monte Cristo - Eknihyzdarma.cz | eknihy zdarma ...
Hrabě Monte Cristo se se všemi dlouho stýkal a doopravdy si oblíbil Morrelova syna Maxmiliána, jemuž později pomohl v lásce, kterou Maxmilián choval k Villefortově dceři Valentině, jež byla málem otrávena svou macechou. Hrabě Monte Cristo, který všechno znal a všude byl, zatím vše připravoval k pomstě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY