Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky eBook

Fatimma.cz Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

ISBN: 9788025625965

POPIS
Tato učební pomůcka nesmí chybět v žádné školní aktovce. Ucelený přehled německé gramatiky je vhodný jak pro studenty základních a středních škol, tak pro samouky a pro každého, kdo potřebuje mít gramatická pravidla přehledně na jednom místě. Členění podle slovních druhů. Obsahuje kapitoly o jednotlivých slovních druzích, určování rodu podstatných jmen, používání členů, skloňování přídavných jmen, seznam nepravidelných sloves, určování času, větný rámec a slovosled ve větě, zápor a mnoho dalšího. Vše přehledně v tabulkách.
STÁHNOUT ČÍST
Stručný přehled anglické gramatiky (nejen) pro školáky ...
Stručný přehled anglické gramatiky (nejen) pro školáky Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788073521073 ISBN: 978-80-7352-107-3 Popis: 1× kniha, sešitová, 8 stran, česky Rozměry: 21 × 29,8 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Stručný přehled německé gramatiky (nejen) pro školáky ...
Stručný přehled české gramatiky (nejen) pro školáky, obsahuje: Abeceda a její správné psaní malých a velkých písmenek, vyjmenovaná slova, psaní písmene ě, psaní čárky ve větách a souvětích, shoda přísudku s podnětem, vedlejší věty a mnoho dalšího.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY