Astrofyzika pro lidi ve spěchu eBook

Fatimma.cz Astrofyzika pro lidi ve spěchu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Astrofyzika pro lidi ve spěchu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Astrofyzika pro lidi ve spěchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Astrofyzika pro lidi ve spěchu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

ISBN: 9788075656452

POPIS
Co je to prostor a čas? V jakém smyslu jsme my součástí vesmíru? V jakém smyslu je vesmír součástí nás samých? Odborníkem na všechny tyto nutkavé otázky je uznávaný astrofyzik a autor mnoha bestsellerů Neil deGrasse Tyson.Čas zabývat se úvahami o kosmu má v dnešní době málokdo. Pro nás ostatní je ideální právě tato stručná a srozumitelná kniha plná Tysonova osobitého humoru, jejíž lehce stravitelné kapitoly se dají konzumovat bez ohledu na čas a místo, kde se právě nacházíte.Ať už si ji otevřete u ranní kávy nebo cestou v autobusu, letadle či vlaku s knihou Astrofyzika pro lidi ve spěchu snadno porozumíte všem základním otázkám vesmíru, od teorie velkého třesku po černé díry, od kvarků po kvantovou mechaniku, od objevování planet po hledání života ve vesmíru.Astrofyzika pro lidi ve spěchu je určena všem, kdo nemají čas probírat se tlustými knihami, přesto však touží porozumět vesmíru.
STÁHNOUT ČÍST
Astrofyzika pro lidi ve spěchu - Neil deGrasse Tyson - za ...
Astrofyzika pro lidi ve spěchu. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ...
Astrofyzika pro lidi ve spěchu - Neil deGrasse Tyson - za ...
Astrofyzika pre zaneprázdnených Neil deGrasse Tyson | Vydavateľstvo Tatran, 2017. Skladem - Odesíláme do 24 hodin . Jazyk: Slovenština. Vazba ... Astrofyzika pro lidi ve spěchu Neil deGrasse Tyson | Jota, 2020. Očekávaná novinka - Vydání 03. 06. 2020 . Jazyk: Čeština.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY