Krásná v každém věku eBook

Fatimma.cz Krásná v každém věku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krásná v každém věku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krásná v každém věku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Krásná v každém věku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,58 MB

ISBN: 8024719825

POPIS
Kdo by nechtěl vypadat přitažlivě a stále mladě... Někdy však dané úsilí neodpovídá výsledku a člověk začíná propadat zoufalství. A přitom je to zcela zbytečně. Stačí si nechat poradit od renomované kosmetičky, jako je například Jana Petráková, autorka publikace Krásná v každém věku. Kniha vás dokonale a názorně provede kosmetickým salonem, nabídne přehled nejmodernějších způsobů ošetření pleti, vlasů, nehtů a celého těla. Tato kniha, která pomůže najít cestu jak vypadat přitažlivě a jak docílit dokonalé regenerace, je určena všem věkovým kategoriím. Zjistíte, jaké jsou možnosti profesionální péče moderního kosmetického salonu.
STÁHNOUT ČÍST
Krásná v každém věku: Nechte svou pleť omladit, hydratovat ...
V Překvapení č. 15 (11. dubna) jsme u článku Boudoir aneb Smyslná v každém věku vyzývali odvážné čtenářky, aby se přihlásily do projektu Krásná a smyslná. Z mnoha přihlášených žen jsme prozatím vybrali tři a pozvali je do Prahy na focení do profi fotoateliéru.
Krásná v každém věku: Triky kosmetiček, když je vám 20, 30 ...
Krásná v každém věku. Posted on 10.4.2018 by novaizol.cz Krása má mnoho podob a manifestací. Proto skutečně není utopií tvrzení, že ženy mohou být krásné v každém svém životním období - ať už se jedná o mladistvé dívenky, dospělé ženy, nebo důchodkyně užívající si svůj zasloužený pracovní odpočinek. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY