Jak se bude vaše dítě jmenovat? eBook

Fatimma.cz Jak se bude vaše dítě jmenovat? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak se bude vaše dítě jmenovat?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak se bude vaše dítě jmenovat? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak se bude vaše dítě jmenovat?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,81 MB

ISBN: 9788020026569

POPIS
Aktualizované šesté vydání knihy obsahuje na 17 000 českých a cizojazyčných jmen, včetně 3000 doplněných (a to i orientálních, tj. asijských a afrických). Jedná se o jazykově ověřené základní, oficiální podoby, které lze zapsat do matrik České republiky. Úvodní část věnovaná jazykovému výkladu matričního zápisu jmen byla zpřesněna v souladu s aktuálním zněním zákona o matrikách a doplněna poznatky o současných tendencích ve výběru jmen. Údaje o volbě tzv. zdvojených jmen byly obohaceny o nově ověřená jména, aktualizován byl i přehled dvaceti pěti nejčastějších jmen v České republice. Kniha slouží nejen široké veřejnosti, ale také jako jazyková příručka v matriční praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se bude vaše dítě jmenovat? 6. VYDÁNÍ - MATRIKA ...
Kupte knihu Jak se bude vaše dítě jmenovat? (Miloslava Knappová) s 28 % slevou za 283 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Jak se bude vaše dítě jmenovat? - Moravian Library
Kniha Jak se bude vaše dítě jmenovat? vychází v již pátém, podstatně doplněném vydání. Je aktualizováno v souhlase s jazykovým, legislativním i společenským vývojem, ze kterého vyplývají např. zpřesňující jazykový výklad matričního zákona, nové poznatky o soudobých tendencích ve volbě jmen a údaje o jejich současném výskytu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY