Lips Tullian: Další dobrodružství eBook

Fatimma.cz Lips Tullian: Další dobrodružství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lips Tullian: Další dobrodružství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lips Tullian: Další dobrodružství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Lips Tullian: Další dobrodružství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,45 MB

ISBN: 9788074738753

POPIS
Kniha přímo navazuje na titul z roku 2010 a shrnuje tematicky obsáhlou část v díle Káji Saudka, věnovanou postavě „nejobávanějšího náčelníka lupičů“. Najdeme zde vedle kompletních příběhů Stříbrný poklad a Konec Sahrbergovy bandy i nedokončený příběh z Mladého světa z roku 1994, scénáře a poznámky Jaroslava Weigela a črty a kresby k Lipsu Tullianovi jako fenoménu, jenž Káju Saudka s přestávkami zaměstnával více než dvě desetiletí.
STÁHNOUT ČÍST
Lips Tullian: Další dobrodružství | Albatrosmedia.sk
Kniha Lips Tullian: Další dobrodružství přímo navazuje na titul Lips Tullian, vydaný nakladatelstvím Plus v roce 2010 a shrnuje tak tematicky obsáhlou část v díle Káji Saudka, věnovanou postavě „nejobávanějšího náčelníka lupičů".
Komiks Lips Tullian: Další dobrodružství | Fantasyobchod.cz
Kniha: Lips Tullian: Další dobrodružství - Jaroslav Weigel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY