Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 eBook

Fatimma.cz Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

ISBN: 9788074702600

POPIS
Více než 60 her a jejich variant a osvojovacích aktivit k procvičení slovní zásoby a gramatických struktur na jazykové úrovni A1.1 podle Společného evropského referenčního rámce. Publikace je inovované a podstatně rozšířené vydání starší stejnojmenné příručky. Obsahuje více než 60 her a jejich variant a osvojovacích aktivit k procvičení slovní zásoby a gramatických struktur na jazykové úrovni A1.1 podle Společného evropského referenčního rámce. Je určena především vyučujícím češtiny jako cizího jazyka, ale využít ji mohou i čeští mluvčí, kteří chtějí své partnery cizince nebo děti naučit česky. Většina her a aktivit je všeobecně známá (puzzle, domina, pexesa, lodě, karetní hry Kvarteto, Prší, Černý Petr, různé deskové hry a křížovky) a vhodná pro dospělé i děti. Velkou předností publikace je přehledné a praktické grafické zpracování, které vyučující češtiny jako cizího jazyka ocení ve své každodenní praxi. Každá hra nebo aktivita sestává ze dvou částí, kopírovatelného pracovního listu formátu A4 a podrobného popisu postupu. Cílem her a aktivit je nejen pochopení, osvojení a automatizace slovní zásoby a gramatických struktur, ale i oživení výuky a odstranění obav studentů z neznámých jevů či nudného drilování, které výuku gramatiky někdy mohou provázet. Aktivizace studentů, pozitivní emoce a zábavné a relaxační aspekty, které s sebou hraní her nese, podstatně přispívají k fixaci a automatizaci lexika i gramatických jevů. Kniha je ideálním doplňkovým materiálem pro úroveň A1.1 k učebnicím Čeština expres a Česky krok za krokem, lze ji však používat i při práci s jinými učebnicemi.
STÁHNOUT ČÍST
Čeština pro cizince - Jazykové hry 2 - Rodrová Jana ...
Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 Doplňkové materiály k učebnicím Čeština expres a Česky krok za krokem: grafická úprava: Stará škola: ilustrace: Evgenij Terpugov: ISBN: 978-80-7470-260-0: počet stran: 192: vazba: kroužková: formát: 215 × 297 mm: rok vydání: 2019: cena: 499 Kč (vč. DPH)
Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 ...
Jazykové hry a aktivity pro výuku češtiny A1.1 . NOVINKA. ... více než 60 her a jejich variant a osvojovacích aktivit k procvičení slovní zásoby a gramatických struktur na jazykové úrovni A1.1 podle Společného evropského referenčního rámce. Je určena především vyučujícím češtiny jako cizího jazyka, ale využít ji ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY