Úlovek eBook

Fatimma.cz Úlovek Image

INFORMACE

Úlovek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Taylor Stevens. Přečtěte si s námi knihu Úlovek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Úlovek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,63 MB

ISBN: 9788024250373

POPIS
Další napínavý thriller z pera autorky bestselleru Lovkyně informací s jedinečnou hrdinkou, která neumí žít bez nebezpečí – a přitahuje problémy. S krví na rukou a duší zatíženou vinou prchá Vanessa Michael Munroeová do Džibuti, aby se tam na čas ukryla před ne zrovna legální minulostí, před odpovědností, před výčitkami svědomí. Bývalá elitní lovkyně informací teď pracuje pro místní námořní bezpečnostní tým a snaží se vyhnout jakémukoli konfliktu. Daří se jí to až do chvíle, než ji její šéf přinutí nastoupit jako člen ochranky na loď směřující do Keni. Jakmile Vanessa odhalí, co je na palubě, rozhodne se utéct – příležitost se jí naskytne v okamžiku, kdy je loď přepadena. V náhlém popudu s sebou vezme i zraněného kapitána. K jejímu překvapení se však piráti mnohem víc než o nelegální zásilku zajímají právě o něj. Vanessa však svůj úlovek hned tak nedá – přinejmenším dokud nezjistí, co za tím vším vězí.
STÁHNOUT ČÍST
160822 - DOMEČEK - Kačenka rybářka - úlovek - labutě ...
160822 - DOMEČEK - Kačenka rybářka - úlovek - labutě - altán - Elsa + Lady - rumové zátiší Kateřina a Libor NAVRÁTILOVI (Kačenka a Kulíšek) • Sledovat Komentovat je možné jen po přihlášení se k účtu.
úlovek - ABZ slovník českých synonym
Rybářské podběráky a vezírky pro péči o úlovek. Díky rybářském podběráku se ryba dostanete velmi snadno a rychle na břeh, aniž byste museli vejít do vody. Po podběrácích nastupují do práce vezírky, které slouží především k uchování úlovku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY