Maďarsko eBook

Fatimma.cz Maďarsko Image

INFORMACE

Hledáte knihu Maďarsko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Maďarsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,33 MB

ISBN: 8072170635

POPIS
Nepřekonatelná cestovní příručka po této bohaté a zajímavé středoevropské zemi. Zahrnuje:- Čtivá pojednání o významných městech a pamětihodnostech počínaje elegantní Budapeští přes historická města v romantickém Dunajském ohbí až po zapadlé malebné vísky Severomaďarského středohoří.- Doporučení nejlepších míst, kde se můžete ubytovat, dát si něco osvěživého k pití či okusit některou ze specialit místní kuchyně, a poučené informace o vinných sklípcích, kde můžete ochutnat ta nejlepší z proslulých maďarských vín.- Praktické tipy na nejrůznější túry a procházky, včetně plaveb po Dunaji, turistických výšlapů do hor a jezdeckých vyjížděk po Velké uherské nížině.- Zajímavé informace o maďarských dějinách, hudbě a kultuře. Mapy a plánky každé oblasti.
STÁHNOUT ČÍST
Maďarsko - Wikipédia
Maďarsko zaznamenává v posledních letech přirozená populační úbytek, má větší úmrtnost než porodnost. Je v podstatě jednonárodním státem. Přitom víc než čtvrtina Maďarů žije v okolních zemích, zejména v Rumunsku a na Slovensku. Pětina občanů se soustřeďuje v Budapešti.
Maďarsko aktuálně | Praha na Dlani
Maďarsko (maďarsky Magyarország, v letech 1989-2011 oficiálně Maďarská republika, maďarsky Magyar Köztársaság), je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě.Maďarsko hraničí s Rakouskem (366 km) a Slovinskem (102 km) na západě, s Chorvatskem (329 km) a Srbskem (151 km) na jihu, s Rumunskem (443 km) a Ukrajinou (103 km) na východě a se Slovenskem (677 km) na severu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY