Jak se zlepšit v tenise eBook

Fatimma.cz Jak se zlepšit v tenise Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak se zlepšit v tenise! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak se zlepšit v tenise a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jak se zlepšit v tenise.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,73 MB

ISBN: 8025104230

POPIS
Dostává se vám do rukou kniha, která vám pomůže zlepšit vaše herní schopnosti a zvýšit tak vaše uspokojení ze hry. Nabízí vám možnost analyzovat vlastní hru pod vedením špičkového tenisového kouče. Zdokonalíte si své herní dovednosti, ať už se věnujete tenisu na soutěžní úrovni nebo pouze rekreačně. Otestujte si, jak jste na tom se svou technikou a jaké jsou vaše znalosti tenisové teorie i praxe. Kniha je psána didakticky vhodnou a jednoduchou formou otázek a odpovědí, které postihují všechny typické situace, do nichž se při hře dostanete. Předkládá problémy, které s nimi souvisí, umožňuje vám o nich přemýšlet a nakonec nabízí správné odpovědi od špičkových tenisových koučů. Zlepšete svou hru jednoduše tak, že o ní budete přemýšlet. Nabízíme vám návod, který je napsán zcela nekomplikovanou a přitom zábavnou formou.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Jak se zlepšit v tenise - Applewhite Charles ...
V katalogu nemáme podrobnější informace o Jak se zlepšit v tenise.Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem "Do obchodu" navštívíte přímo internetový obchod.
Jak se zlepšit v tenise bazar | Databáze knih
A tato kniha vám přináší podrobný návod, jak se tuto královskou hru naučit. Každý úder je rozpracován do jednotlivých fází, ilustrativní fotografie vás nenechají na pochybách, jak který úder hrát. Navíc se dozvíte, jakou taktiku používají i profesionální hráči tenisu. ... Jak se zlepšit v tenise ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY