Špatná dcera eBook

Fatimma.cz Špatná dcera Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Špatná dcera! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Špatná dcera a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Špatná dcera.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,53 MB

ISBN: 9788024936826

POPIS
Nový thriller bestselleristky Joy Fieldingové je opět plný rodinných intrik a temných tajemství!Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu. Robin je nucena vrátit se do nenáviděného rodného maloměsta, a především k sestře, která ji nevítá s otevřenou náručí a své nepřátelství k ní dává nevybíravě najevo. Robin zjišťuje, že všichni z rodiny – bratr Alec, Melanie, její autistický syn, a dokonce i Tara, otcova druhá manželka – mají co skrývat. Rodinná tragédie i neujasněný vztah s jejím přítelem v hlavní hrdince znovu vyvolají panickou poruchu, které se načas zbavila. Postupem času zjišťuje, že si bude muset vybrat mezi lží, které by ráda uvěřila, a pravdou, jíž vůbec netoužila znát.
STÁHNOUT ČÍST
Women's Jewelry | Charms, Bracelets, Rings & More - Pandora
Odkryj naszą wyjątkową gamę biżuterii obejmującą zachwycające ręcznie wykańczane charmsy, bransoletki, naszyjniki, pierścionki i zawieszki. Ekskluzywna biżuteria PANDORA pozwoli Ci podkreślić Twój indywidualny styl oraz osobowość. Obejrzyj już dziś ponadczasową kolekcję, która zauroczy Ciebie lub bliską Tobie osobę.
Bijoux Pandora 2020 | Bijoux en Ligne | Pandora FR
동영상으로 세상을 행복하게! 건물 내부에 멋진`웨이브 를 만들어 오픈한 회사! 3,100 조회ㆍ1일 전
SOUVISEJÍCÍ KNIHY