Královna povětří a temnoty eBook

Fatimma.cz Královna povětří a temnoty Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Královna povětří a temnoty! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Královna povětří a temnoty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Královna povětří a temnoty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,92 MB

ISBN: 9788075292568

POPIS
Po dramatických událostech Pána stínů hrozí lovcům stínů občanská válka. Rodina Blackthornových se ocitá přímo uprostřed konfliktu, který by mohl roztrhat svět na kusy. Zatímco se mladší sourozenci Blackthornovi vracejí do Los Angeles, aby se tam pokusili vypátrat příčiny záhadné nemoci kosící rasu čarodějů, Julián s Emmou musejí podniknout nebezpečnou misi do říše sličného lidu a získat Černý spis mrtvých. To, co na dvorech odhalí, by však mohlo zničit celý svět a otevřít cestu k temné budoucnosti, kterou si do té chvíle nedokázali ani představit.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Královna povětří a temnoty | Knihy.ABZ.cz
Královna povětří a temnoty Autor: Clareová, Cassandra Nakladatel: #booklab EAN: 9788075292568 ISBN: 978-80-7529-256-8 Překlad: Lexová, Alžběta a Maršíková, Eva Popis: 1× kniha, brožovaná, 728 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
Královna povětří a temnoty - Temné lsti 3 - Clareová ...
Po dramatických událostech Pána stínů hrozí lovcům stínů občanská válka. Rodina Blackthornových se ocitá přímo uprostřed konfliktu, který by mohl roztrhat svět na kusy. Zatímco se mladší sourozenci Blackthornovi vracejí do Los Angeles, aby se tam pokusili vypátrat příčiny záhadné nemoci kosící ra...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY