Aktuální problémy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v organizacích eBook

Fatimma.cz Aktuální problémy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v organizacích Image

INFORMACE

Hledáte knihu Aktuální problémy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v organizacích? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jan Barták? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Aktuální problémy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v organizacích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,65 MB

ISBN: 9788074521133

POPIS
Zrychlený vývoj technického pokroku, započatý již ve 20. století, vede člověka k tomu, aby se stále učil novým znalostem a dovednostem z hlediska jeho budoucích potřeb. Vzdělání se tak stává kapitálem jak pro každého jednotlivce tak pro zaměstnavatele. Základním kamenem úspěchu se stává flexibilita a připravenost na změny. Péče o formování a rozvoj schopností a dovedností pracovníků se stává prioritní činností personální práce. Pokud chce být organizace konkurenceschopná a úspěšná, musí věnovat vzdělávání a rozvoji svých zaměstnanců stále více prostoru. Aby bylo vzdělávání pracovníků efektivní, musí být dobře připravené po stránce obsahové – odborné a metodické. A právě tyto didaktické aspekty vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v praxi detailně rozebírá posuzovaná publikace prof. PhDr. Jana Bartáka, DrSc.Ačkoli je text primárně určen studentům, lze jej doporučit také všem pracovníkům působícím ve vzdělávání dospělých – lektorům, trenérům, koučům, mentorům, tutorům, mediátorům, poradcům, konzultantům a personálním pracovníkům.Celková koncepce a obsáhlost textu svědčí o rozsáhlých teoretických a praktických zkušenostech autora z oblasti přípravy studentů na univerzitách a tím, že je zároveň napsán ,,živým“ a čtivým způsobem, jej činí snadno přístupný široké veřejnosti a odborným zájemcům o tuto problematiku.Hlavní pozornost je věnována rozboru jednotlivých forem a metod vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Autor zde pregnantně zdůrazňuje, že každá metoda má své výhody i nevýhody a správná volba může ovlivnit výsledek vzdělávacího procesu velmi zásadním způsobem.Nesporným přínosem celé publikace je zařazení aktuální problematiky z oblasti talent managementu a inovativního přístupu k řešení problémů.Základním poselstvím uceleného odborného textu je uvědomění, že pomocí efektivního vzdělávání dochází ke zlepšení dovedností pracovníků, ke zvýšení jak individuálního, tak i týmového výkonu a celkově ke zvýšení produktivity práce ve společnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Vzdělávání zaměstnanců v českých organizacích | Práce a mzda
vzdělávání a rozvoj zaměstnanců Text dotazu. Chtěl bych se zeptat na zdroje ke vzdělávacím metodám zaměstnanců pro využití v rámci mé seminární práce. Odpověď. Dobrý den, níže uvádíme některé vybrané monografie ke vzdělávání zaměstnanců z katalogu Národní knihovny ČR: * VNOUČKOVÁ, Lucie.
Kniha Aktuální problémy vzdělávání a rozvoje zaměstnanců v ...
Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY