Pýcha a předsudek eBook

Fatimma.cz Pýcha a předsudek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pýcha a předsudek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pýcha a předsudek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pýcha a předsudek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,50 MB

ISBN: 9788075290571

POPIS
Slavný román Jane Austenové vykresluje, jak může nový mladý soused převrátit vzhůru nohama život v rodině s pěti dcerami. V ovzduší se vznáší pýcha, láska, předsudky, společenské konvence, zlomená srdce i společenský skandál, ale také sebepoznání a pochopení. Příběh lásky a hodnot odkrývá vztahy mezi společenskými vrstvami Anglie na přelomu 18. a 19. století a s jemnou, avšak nepřehlédnutelnou ironií líčí prostředí anglického venkova, tamní rodinné vztahy a snahy matek najít svým dcerám vhodné ženichy. Autorka se pohybuje na hraně odlehčeného a vážného tónu, její vtipné postřehy prozrazují bystrou a nemilosrdnou pozorovatelku. Nový překlad Kateřiny Hilské dává vyprávění svěží tempo, přičemž nic neubírá na zmíněné ironičnosti, a svět Elizabeth Bennetové a pana Darcyho je v jejím podání barevnější a jasnější, než jak jsme ho znali doposud.
STÁHNOUT ČÍST
Jane Austenová - Pýcha a předsudek (16) | Čtenářský deník ...
Pýcha a předsudek (Pride & Prejudice) Romantický/Drama Velká Británie/Francie, 2005, 127 min Režie: Joe Wright Hrají: Keira Knightley, Rosamund Pike, Matthew MacFadyen Klasický příběh ...
Pýcha a předsudek - Jane Austenová; Eva Kondrysová | Kniha ...
Pýcha a předsudek. Pycha a predsudek. Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY