Váš nejlepší osobní trenér eBook

Fatimma.cz Váš nejlepší osobní trenér Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Váš nejlepší osobní trenér! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Váš nejlepší osobní trenér a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Váš nejlepší osobní trenér.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,85 MB

ISBN: 8073061775

POPIS
Součástí moderního a zdravého životního stylu je pohyb.V této výpravné příručce najdete popis nejdůležitějších svalů i svalových skupin a možnosti jejich posilování. Rozsáhlá nabídka různých cviků vám pomůže sestavit si takový tréninkový program, který bude co nejlépe vyhovovat nejen vašim potřebám, ale i možnostem. Zjistíte, že pro posílení celkové odolnosti nemusíte nutně chodit do tělocvičny; mnohdy stačí cvičit doma s jednoduchými pomůckami. Naučíte se i jak cvičit pomocí posilovacích přístrojů. Bohatý fotografický doprovod.
STÁHNOUT ČÍST
Garmin Coach - Váš osobní trenér - ITeMan.cz
Tady je na místě, aby trenér rozpoznal, kdy je toho na vás už hodně a v takový okamžik trénink buď zmírnil, nebo úplně ukončil. Je-li to naopak a váš osobní trenér nerespektuje, když dosáhnete své hranice a i přesto vás žene nad rámec vašich možností, pak zvažte, jestli skutečně s takovým člověkem chcete i ...
Osobní tréninky Ostrava | FIT PARK
Mgr. Pavel Nováček - váš osobní trenér. Profesionální sportovní příprava Být nejlepší jak je to jen možné, nic víc, nic míň !!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY