Kočky a psi - omalovánky eBook

Fatimma.cz Kočky a psi - omalovánky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kočky a psi - omalovánky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kočky a psi - omalovánky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kočky a psi - omalovánky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

ISBN: 8594050428027

POPIS
Vybarvi si svého čtyřnohého kamaráda!Jste spíše milovníkem koček nebo je vám bližší pes? Nemyslete si, že je nutné zvolit pouze jednoho z těchto čtyřnohých přátel! Rozhodně ne na stránkách této knihy. Tady kočky sousedí se psy a výborně spolu vycházejí. Takže, žádné starosti s kočkopsím soupeřením, jen se nechte unášet barevnou harmonií, kterou vytvoříte vlastními rukama. K tomu budete potřebovat jen různobarevné pastelky nebo fixy, tuto knížku a fantazii. Opusťte zažité představy a tradiční barevné kombinace a zkuste vaše oblíbené mazlíčky vybarvit tak, jak to cítíte. Odměnou pro vás budou unikátní kousky, které určitě nikde nepotkáte. Díky perforovaným stránkám si nejhezčí obrázky snadno vytrhnete a můžete je vystavit nebo darovat.
STÁHNOUT ČÍST
Omalovánky k vytisknutí: Zvířata: Pejsci, psi
Omalovánky Kočky a psi. Vybarvi si svého čtyřnohého kamaráda!" Jste spíše milovníkem koček nebo je vám bližší pes? Nemyslete si, že je nutné zvolit pouze jednoho z těchto čtyřnohých přátel! Rozhodně ne na stránkách této knihy. Nechte se unášet barevnou harmonií, kterou vytvoříte vlastními rukama.
Omalovánky Kočky a psi | KNIHCENTRUM.sk
Omalovánky k vytisknutí: Zvířata: Pejsci, psi Všechny Omalovánky (833) : Zvířata: Pejsci, psi (6 omalovánek) Vytisknout omalovánku Velikost omalovánky:1960x1520pixelů Rozměr:24Kilobytů
SOUVISEJÍCÍ KNIHY