Vila Adda eBook

Fatimma.cz Vila Adda Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vila Adda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Václav Junek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Vila Adda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 9788073764487

POPIS
Některé domy mají zajímavé osudy, protkané s lidmi, kteří v nich žijí. Ve vile Addě žil po generace Fischlů-Rybičků, jejichž rodová linie sahá až do třináctého století. S původně kupeckou rodinou se čtenář však seznamuje v době 19. století, a to nejen v rodinné vile, ale také v kraji okolo Berounky a Kačáku. Jaké životní osudy, dramata i radosti potkají příslušníky této rodiny? Román Václava Junka je literární ságou ve stylu Forsythů, ovšem v ryze českém prostředí. Děj volně prochází dvacátým stoletím a v poněkud otevřeném konci přechází až do dnešních dnů. Na pozadí příběhu ožívají i skutečné události, místa a osobnosti Prahy a především Berounska.
STÁHNOUT ČÍST
Ville in vendita a Vaprio d'Adda | Casa.it
Některé domy mají zajímavé osudy, protkané s lidmi, kteří v nich žijí.
Vila Adda Eforie Sud - EforieOnline
Eforie Sud - vila Adda Acum trei ani am fost împreună cu prietenii noștri la Eforie Sud și ne-am cazat la vila Adda. Deoarece preferăm să facem plajă în partea de nord a stațiunii, am căutat o zonă cât mai aproape de faleză.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY