Mečem a krví eBook

Fatimma.cz Mečem a krví Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mečem a krví? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Pip Vaughan-Hughes? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Mečem a krví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,91 MB

ISBN: 9788073819873

POPIS
Král Ludvík IX. se chystá na svoji neslavnou 7. křížovou výpravu. Papež a císař si jdou vzájemně po krku. Hamižnost a ambice se kříží a výsledkem je jako obvykle krev.Petroc z Aunefordu, alias Klapka, jak mu říkají jeho nejbližší přátelé, se jako obvykle ocitá přímo uprostřed dění. Po letech strávených na palubě Kormorána ve společnosti obchodníků s relikviemi se konečně ocitá na pevné zemi. Je z něj bohatý muž, podílník významné benátské banky a mohl by si plnými doušky užívat svého bohatství. Záhy však zjistí, že mezi peníze a svobodu nelze klást rovnítko. Jeho životní osudy se již dlouho protínají s cestami těch nejmocnějších mužů a právě oni ho znovu vtahují do nebezpečné hry na život a na smrt.Vládcové Evropy se v honbě za mocí a bohatstvím neohlížejí na nikoho a na nic. Životy obyčejných lidí pro ně nemají žádnou cenu. Kdo jim nestihne ustoupit z cesty, toho nemilosrdně zadupou. Petroc dobře ví, že pokud chce zůstat naživu, a s ním i jeho přátele a milovaná Iselda, musí si znovu obléknout brnění a zamířit do víru těch nejkrutějších bitev, do srdce křížové výpravy, v níž spolu do poslední kapky krve bojují náboženští fanatici, nevěřící, žoldáci i kacíři. Klapka musí přechytračit i ty nejchytřejší z nich a musí být rychlejší než nemoci a smrt, protože jedině tak nalezne svobodu, kterou hledá. Po celou tu dobu ho při životě drží vzpomínka na domov a sladkou Iseldu, dceru kapitána Montalhaca.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Mečem a krví (Pip Vaughan-Hughes) | Martinus
This feature is not available right now. Please try again later.
Mečem a krví - Pip Vaughan-Hughes | Knihy Dobrovský
Trávit čas knihou Mečem a krví! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Mečem a krví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY