Já rostu eBook

Fatimma.cz Já rostu Image

INFORMACE

Já rostu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Já rostu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Já rostu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,83 MB

ISBN: 9788025620038

POPIS
Odklápěcí okénka, rozličné materiály na omak, vytahovací obrázky, otáčecí kolečka, dotykové prvky pro rozvoj jemné motoriky… Tato interaktivní knížka s veselými barevnými obrázky je určena těm nejmenším čtenářům, kteří se díky ní naučí správnému chování, učiní první kroky k samostatnosti a s pomocí rodičů poznají zábavným způsobem každodenní život. Děti se naučí rozeznávat různé části oblečení; dozví se, jak se správně chovat ve školce; zorientují se v různých částech domu (co se nachází v kuchyni a co v koupelně); budou se umět bezpečně pohybovat venku, na ulici i v parku. Tato moderně zpracovaná knížka nabízí díky interaktivním prvkům mnohem víc než jen pouhý zážitek z čtení. Čekají vás chvíle plné zábavy a poznání.
STÁHNOUT ČÍST
Já rostu - hraju si a poznávám každodenní život cena od ...
Vepřové játra na roštu recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na Vepřové játra na roštu, které se vám budou snadno a rychle vařit.Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření Vepřové játra na roštu.Užijte si objevování nových porkrmů a jídel z nejlepších Vepřové játra na roštu receptů z čech i ze světa.
Já rostu - hraju si a poznávám svět - SEVT.cz
Já rostu - hraju si a poznávám svět - to je knížka pro úplně malé špunty. Řekla bych, že knížku zvládnou i dvouleté děti. Ale co je hlavní, vydrží jim opravdu dlouho. Je v ní plno nápadů, krásných obrázků, informací - děti si knihu moc rády prohlížejí a zkoumají to, co jim při minulém prohlížení uteklo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY