Muž, který nevrhá stín eBook

Fatimma.cz Muž, který nevrhá stín Image

INFORMACE

Muž, který nevrhá stín je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vadim Petrov. Přečtěte si s námi knihu Muž, který nevrhá stín na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Muž, který nevrhá stín.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,62 MB

ISBN: 9788027103171

POPIS
Muž, který nevrhá stín se odehrává v Československu v mezičase končícího socialismu a právě se rodícího kapitalismu. Nathan Kassis se po roce v USA vrací domů přímo doprostřed mohutné transformace. Doba je nabitá příležitostmi a první milionáři se rodí takřka přes noc. Zdá se, že je vše dovoleno. Stát potřebuje lidi s čistým štítem a Nathan nastoupí k bezpečnostní jednotce s krycím názvem White House. Společně s dalšími nováčky ve Velké Británii absolvuje kurs tajné služby MI5. Otevírá se mu svět lží, manipulace a konspirace. Povahou idealista hledá své místo a čím dál víc ho pronásleduje otázka: K čemu vlastně dospíváme sami a kolik našich názorů je výsledkem manipulace? Cui bono – v či prospěch?
STÁHNOUT ČÍST
Muž, který nevrhá stín - Vadim Petrov — Kniha.cz
Muž, který nevrhá stín se odehrává v Československu v mezičase končícího socialismu a právě se rodícího kapitalismu. Nathan Kassis se po roce v USA vrací domů přímo doprostřed mohutné transformace. Doba je nabitá příležitostmi a první milionáři se rodí takřka přes noc. Zdá se, že je vše dovoleno.
Muž, který nevrhá stín - Vadim Petrov | Elektronická kniha ...
Muž, který nevrhá stín. Kdo napsal knihu Muž, který nevrhá stín? Autorem je Vadim Petrov. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY