Léčba smíchem eBook

Fatimma.cz Léčba smíchem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Léčba smíchem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Léčba smíchem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Léčba smíchem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,18 MB

ISBN: 9788086631950

POPIS
Sovákovy vzpomínky jsou zábavné, vtipné a přes neodolatelné historky a trefné portréty osobností přinášejí zprávu o jednom opravdu zajímavém uměleckém životě (a také době, v níž Jiří Sovák tvořil a žil). Spoluautorkou knihy je Slávka Kopecká, respektovaná novinářka a nakladatelka, s níž slavný herec vytvořil opravdu plodný tvůrčí tým. Nakladatelka připravila výběr nejzábavnějších textů ze všech čtyř svazků vzpomínek. Knížka jeho SEBRANÝCH SPISŮ bude formou (mnohé nové fotografie) i zpracováním důstojným připomenutím herce, jeho devadesátých nedožitých narozenin (prosinec 1920) a deseti let, které letos v září uplynou od jeho smrti (2000).
STÁHNOUT ČÍST
Léčba smíchem MUDr. Vladimíra Pucholta - TV program ...
Léčba smíchem má i svůj odborný název - gelototerapie. Ve Spojených státech amerických se celé nemocnice specializují na tuto disciplínu a jsou zde zaměstnáni profesionální baviči. Existuje též jóga smíchu, která právě pro jeho zdravotní přínos vás naučí smát se i bezdůvodně.
Léčba smíchem - Léčba smíchem
Kniha: Sovák a jeho spisy aneb Léčba smíchem Autor: Jiří Sovák; Slávka Kopeck á. Šťavnaté vzpomínky herce Jiřího Sováka (1920-2000) vycházely v létech 1992-1998 a všechny čtyři svazky vždy patřily k bestsellerům. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY