Hašteřivá kráska eBook

Fatimma.cz Hašteřivá kráska Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hašteřivá kráska! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hašteřivá kráska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Hašteřivá kráska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

ISBN: 9788074111723

POPIS
Skotská romance ze 17. století.Jeho lehkomyslný opilecký bratr ruinuje klan a dívka, kterou miluje celý život, se dostává do spárů agresivního manžela. Poslední věc, kterou Thayne MacGowen potřebuje, je energická mladá žena s břitkým jazykem, s níž bojuje - bez ohledu na to, jak je svůdná…Poté, co Amalie jen o vlásek unikla nežádoucímu dohodnutému manželství, začíná nový život - s novou identitou. Se svobodou je však náhle konec, když se musí stát nevěstou mrzutého, ale neodolatelně krásného horala. Kdyby tak věděl, kdo Amalie ve skutečnosti je…Řízením osudu dochází k podivnému svazku a následuje souboj vůlí. Amalie se snaží zachovat svou identitu, Thayne se brání nečekané lásce - ale vášni se nedá poručit.
STÁHNOUT ČÍST
Hašteřivá kráska - Ivie Jackie - knihkupectví Beletrie.eu
Všetky informácie o produkte Kniha Hašteřivá kráska, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Hašteřivá kráska. Hašteřivá kráska od 7,86 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.
Hašteřivá kráska
Více o e-knize Hašteřivá kráska Skotská romance ze 17. století o strádání, lásce a síle udržet při životě ty, které milujeme. Jeho lehkomyslný opilecký bratr ruinuje klan a dívka, kterou miluje celý život, se dostává do spárů agresivního manžela.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY