Fit pro práci a kariéru eBook

Fatimma.cz Fit pro práci a kariéru Image

INFORMACE

Hledáte knihu Fit pro práci a kariéru? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Barbara Voll? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Fit pro práci a kariéru.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

ISBN: 8024790653

POPIS
Proč nejsou zdraví a pracovní úspěch protiklady? Jak můžete zůstat fit i při sedavém zaměstnání? Kniha seznamuje všechny, kteří jsou vystaveni náročným požadavkům současného pracovního dne, jak správným stravováním, pohybem, zvládáním stresu a uměním odpočívat dosáhnout rovnováhy mezi pracovním úspěchem, fyzickým zdravím a duševní spokojeností.
STÁHNOUT ČÍST
Fit pro práci a kariéru: Poradce pro praxi 2004: Amazon.de ...
V roce 2016 musel Daniil Kvjat přepustit svoji sedačku u týmu Red Bull Maxi Verstappenovi a o rok později byl ještě v průběhu sezóny vyřazen i z „B týmu" Toro Rosso. Ruský pilot v pro něj nešťastném období začal myslet i na konec kariéry, poté ale přišla záchranná nabídka stát se testovacím pilotem Ferrari.
Nabídka práce u | Easy-práce.cz
Jak postupovat, když chcete změnit svoji práci či kariéru. Jak poznat sám sebe a objevit tu pravou práci. Jak se rozhodnout, co dál. Jak se ucházet o nové zaměstnání. Jak začít pracovat "na volné noze". Jak začít podnikat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY