Ortodoncie eBook

Fatimma.cz Ortodoncie Image

INFORMACE

Ortodoncie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milan Kamínek. Přečtěte si s námi knihu Ortodoncie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Ortodoncie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,23 MB

ISBN: 9788074921124

POPIS
Autorský kolektiv odborníků a pedagogů několika lékařských fakult České i Slovenské republiky připravil novou základní učebnici ortodoncie, specializovaného lékařského oboru, který se zabývá diagnostikou, terapií a prevencí odchylných poloh zubů, vztahů zubních oblouků a čelistí. Učebnice také popisuje vývoj a růst čelistí, kostí lebky, vývoj okluze, anomálie v tomto vývoji a způsob jejich léčby.Moderní učební text s bohatou barevnou obrazovou dokumentací nabízí přehlednou a stručnou formou základní informace o hlavních aspektech tohoto oboru zubního lékařství - o diagnóze, prevenci a terapii všech forem anomálií chrupu.Autoři čerpali při přípravě textu jak z vlastních zkušeností, tak ze soudobé světové odborné literatury. Kniha obsahuje základy oboru, které jsou prověřeny mnohaletou klinickou praxí, i poznatky nové, s vymezenou indikací a popisem pracovního postupu. Kromě studentů zubního lékařství je monografie doporučena postgraduálním studentům i specialistům v oboru ortodoncie a praktickým zubním lékařům.
STÁHNOUT ČÍST
MUDr. Iva Huňáčková - ortodoncie - Poliklinika Horníkova
specialista v oboru ortodoncie Pracoviště Vyškov Joklova 18, 682 01 Vyškov tel.: +420 517 448 721 e-mail: info[email protected] Pracoviště Bučovice Sovětská 912, 685 01 Bučovice tel.: +420 517 448 721 e-mail: [email protected]
Domovská stránka | Ortodoncie a estetická stomatologie
Ortodoncie pro dospělé a teenagery Praha vám pomůže k rovným zubům. Nebojte se rovnátek, bezbolestná péče je u nás základ. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY