Kalich eBook

Fatimma.cz Kalich Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kalich? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Nancy Bilyeauová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kalich.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 9788024245324

POPIS
Když král Jindřich VIII. s konečnou platností zruší anglické kláštery, musí Joanna Staffordová opustit převorství a vyhledat nový domov. Se svou přítelkyní sestrou Winifred a jejím bratrem se usadí v nedalekém městečku Dartford, kde si chce otevřít dílnu a tkát tapiserie. Tajemná věštba z minulosti ji však dostihne i tam a Joanna se musí opět vydat na nebezpečnou cestu, která ji dovede nejprve do Londýna a posléze až do vlámského Gentu, kde právě probíhá povstání proti císaři.
STÁHNOUT ČÍST
Kalich Schwenkerseitenwagen, Spaß auf drei Rädern
Hrad Kalich zbudoval roku 1421 v místě staršího opevnění slavný husitský vojevůdce Jan Žižka z Trocnova (* okolo 1360 - † 1424). Hrad měl plnit funkci strategického opěrného bodu husitů v oblasti, jakož i hejtmanova osobního sídla.
Nakladatelství Kalich
Hrad Kalich zbudoval roku 1421 v místě staršího opevnění slavný husitský vojevůdce Jan Žižka z Trocnova. Hrad měl plnit funkci strategického opěrného bodu husitů v oblasti, jakož i hejtmanova osobního sídla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY