Bambusy a trávy eBook

Fatimma.cz Bambusy a trávy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bambusy a trávy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Jon Ardle? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Bambusy a trávy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,59 MB

ISBN: 9788024220413

POPIS
Chcete si vytvořit zahradu podle svých představ a těšit se z ní? Kniha vám poradí, jak vybrat vhodné trávy a bambusy, dozvíte se podrobné návody na pěstování a péči (rozbor půdy, sekání, prořezávání, roční plán výsadby ad.) i osvědčené rady a tipy od odborníků. Obsažný seznam rostlin doporučí nejlepší druhy do smíšeních záhonů, na luční a pokryvnou výsadbu, do orientální zahrady, na zástěny, živé ploty, dělicí příčky a mnoho dalšího.
STÁHNOUT ČÍST
Trávy a bambusy | Garten.cz
Bambusy mohou být jednoduše definovány jako štíhlé nebo křovité trávy s dřevitými dutými stvoly (tyčemi) různého tvaru, délky, tloušťky, barvy atd. Při dodržení jejich nároků a přírodních podmínek je jejich charakteristickým rysem, že zůstávají i v našich podmínkách po celý rok stále zelené.
Bambusy a trávy - Linda Perina - Megaknihy.cz
Bez bambusů by nebyla Asie Asií. Co jsou bambusy zač? Když se řekne bambus. Bambus je svým vzrůstem poněkud neobyčejná tráva. Patří do čeledi lipnicovovitých, kam spadají i trávy českých luk a pastvin. Už v minulosti nejen vědce zaujala extrémní rychlost jeho růstu - až 1 metr za 24 hodin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY