1000 letadel eBook

Fatimma.cz 1000 letadel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 1000 letadel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 1000 letadel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: 1000 letadel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,10 MB

ISBN: 8024218328

POPIS
Sen o létání je starý jako lidstvo samo. A když se konečně splnil, létající stroje se staly fascinujícím symbolem moderní techniky a dopravy. Za pomoci více než 1000 zajímavých fotografií letounů z celého světa a podrobných popisů jednotlivých modelů tato kniha dokumentuje napínavou historii civilního a vojenského letectví. Představuje proslulé a významné, ale i téměř zapomenuté typy a modely od prvních létajících aparátů a veteránů létání až po dnešní dopravní letadla či supermoderní proudové stíhačky, vybavené špičkovou elektronikou a počítačovou technikou a disponující velmi silnými motory. Otevírá se před námi letectví v celé své šíři od počátků po dnešek. Podrobné údaje ke každému typu - země původu, použití, rozpětí, délka, pohon, maximální vzletová hmotnost, nejvyšší rychlost, dolet či dostup - činí z této knihy zajímavou encyklopedii vysoké užitné hodnoty pro každého milovníka letadel.
STÁHNOUT ČÍST
SIMULÁTOR ELITE EVOLUTION FNPT II G1000 - blueskyaviation.cz
1000 letadel [nejznámější letadla a vrtulníky všech dob. z německého originálu ... přeložili Milada Burianová a Rudolf Rada] Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) ...
1000 letadel (Rolf Berger) | Detail knihy | ČBDB.cz
Právě poplatky za odstavení letadel se liší od letiště k letišti. V Indii parkování může v případě velkého letadla činit až 1000 USD (přes 25 500 Kč) za den, uvádí konzultační společnost Martin Consulting. Pro aerolinky s flotilou 250 letadel to i při slevě znamená 12,5 milionu amerických dolarů za šest měsíců odstávky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY