Ztracené kulty a tajemná náboženství eBook

Fatimma.cz Ztracené kulty a tajemná náboženství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ztracené kulty a tajemná náboženství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ztracené kulty a tajemná náboženství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ztracené kulty a tajemná náboženství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

ISBN: 9788073592233

POPIS
Tato kniha podrobně a vyčerpávajícím způsobem zkoumá nejrůznější kulty, pradávné stejně jako ty dnešní, ať už jde o kvetoucí zoroastrismus na Blízkém východě, egyptský kult bohyně Isidy, tragický příběh pronásledovaných albigenských ve středověké Francii anebo eleusínská mystéria starověkého Řecka. Odhaluje podstatu duchovních hnutí, která ve své původní podobě dáMimo jiné zde najdete:- Výsledky nejnovějších archeologických výzkumů v souvislosti s hlavními náboženskými proudy.- Vysvětlení proslulého mariánského kultu nebo súfismu stejně jako menších, méně známých náboženských směrů.- Působivá vyobrazení chrámů či svatyní a reprodukce uměleckých děl dávných náboženských a kultovních společenství.
STÁHNOUT ČÍST
Atlas - Ztracené kulty a tajemná náboženství - Antikvariát ...
Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies.
Atlas Ztracené kulty - Douglas David - knihkupectví ...
Atlas Ztracené kulty - Douglas David - Pozoruhodné náboženské víry od úsvitu věků do dneška… Tato kniha podrobně a vyčerpávajícím způsobem zkoumá nejrůznější kulty, pradávné stejně jako ty dnešní, ať už jde o kvetoucí zoroastrismus na Blízkém východě
SOUVISEJÍCÍ KNIHY