Mistři světového malířství eBook

Fatimma.cz Mistři světového malířství Image

INFORMACE

Mistři světového malířství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jordi Vigué. Přečtěte si s námi knihu Mistři světového malířství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Mistři světového malířství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,81 MB

ISBN: 9788025500125

POPIS
Kniha Mistři světového malířství představuje 75 největších mistrů výtvarného umění, mezi něž patří například Giotto, Boticelli, Michelangelo, Caravaggio, Rembrandt, Renoir, Pissaro, Warhol či O’Keefeová. Každý z umělců je vždy představen několika reprodukcemi svých nejvýznamnějších děl, krátkým životopisem a chronologickým přehledem důležitých mezníků v jeho životě. Všechny obrazy jsou doprovázeny úvahou o malířově inspiraci, jeho uměleckém vývoji i technice zpracování.Tento poutavý, obsáhlý a přehledný průvodce, jenž neopomíjí žádný výrazný trend v dějinách výtvarného umění, bude pro každého milovníka umění dokonalým společníkem jak při návštěvách muzeí či galerií, tak při domácích toulkách světem umění.
STÁHNOUT ČÍST
Renesance - Mistři světového malířství - Melissa Ricketts ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Mistři světového malířství - Brno - Bazoš.cz
Koupit Koupit eknihu. Kniha Mistři světového malířství představuje 75 největších mistrů výtvarného umění, mezi něž patří například Giotto, Boticelli, Michelangelo, Caravaggio, Rembrandt, Renoir, Pissaro, Warhol či O'Keefeová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY