Šaty pro Amy eBook

Fatimma.cz Šaty pro Amy Image

INFORMACE

Šaty pro Amy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Julie Camel. Přečtěte si s námi knihu Šaty pro Amy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Šaty pro Amy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,39 MB

ISBN: 9788087034934

POPIS
Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích. V každé knížce objeví 300 samolepek a řadu obrázků zkušené ilustrátorky a vystudované stylistky Julie Camel, která svým postavičkám, jejich oděvům i kulisám vdechla autenticitu. Velkou zajímavostí jsou v neposlední řadě i dvojjazyčné texty v obrázcích, díky nimž bude pro malé čtenáře poznávání ještě zajímavější a komplexnější.Objevujte americkou kulturu s panenkou Amy! Navštivte ji na ranči a zajeďte spolu do školy speciálním žlutým autobusem. Vydejte se bruslit do Miami, prožít dobrodružství v Grand Canyonu a obdivovat New York!
STÁHNOUT ČÍST
Šaty pro Amy — Kniha.cz
Zboží ze stejné kategorie - Šaty pro Amy - kniha samolepek Pachatelé dobrých skutků - komplet 5 knih Všechny díly série (Puntíkáři, Duchaři, Kouzláci, Bouráci, Klofáci) si získaly oblibu ...
Šaty pro Amy — Kniha.cz
Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích. V každé knížce objeví 300 samolepek a řadu obrázků zkušené ilustrátorky a vystudované stylistky Julie Camel, která svým postavičkám, jejich oděvům i kulisám vdechla autenticitu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY