Muž, který kradl rukopisy eBook

Fatimma.cz Muž, který kradl rukopisy Image

INFORMACE

Muž, který kradl rukopisy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Giacinta Carusová. Přečtěte si s námi knihu Muž, který kradl rukopisy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Muž, který kradl rukopisy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,47 MB

ISBN: 9788073592042

POPIS
Když se Lise dozví o muži, který se zabil pádem z lodní paluby, je zděšená. Tetování, podle nějž se policie snaží zjistit totožnost mrtvého, totiž dobře zná. Vypraví se na policii identifikovat tělo, ale ve skutečnosti chce zjistit, kam zmizela jeho aktovka. Je totiž přesvědčená, že se v ní skrývá věc, která je pro ni nejdůležitější na světě. Lise se do případu nebezpečně zaplete a ve své umíněné honbě za aktovkou neustane, ani když se kolem začnou objevovat první mrtví. Bizarní příběhy se však neodehrávají pouze v současnosti. Lise, která touží prorazit ve filmu, se pustí do psaní scénáře o slavném automobilovém závodníkovi třicátých let Achillu Varzim, jehož příběh o drogové závislosti, zoufalství a vášni jí nedá spát. Z dnešního Londýna se tak čtenář propadá do časů krásných dam u závodních tratí a stejně jako tenkrát ani dnes nemusí každý být tím, kým se zdá..
STÁHNOUT ČÍST
Giacinta Carusová - Muž, který kradl rukopisy | Levné knihy
Muž, který kradl rukopisy kniha od: Giacinta Caruso. 54 % 16 hodnocení ...
Muž, který kradl rukopisy - Carusová Giacinta ...
Muž,který kradl rukopisy. MIMOŘÁDNÁ AKCE KŘÍŽOVKY,OSMISMĚRKY A SUDOKU JIŽ OD 15,-KČ. 07.00 - 15.30 +420 569 429 077; [email protected]; Obchodní podmínky; Přihlásit se.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY